19 stycznia, 2014 Autor admin Wyłączony

TORUŃ

Podstawą działania nowoczesnej firmy jest dobra strona internetowa, która jest pełni nie tylko rolę informacyjną. Strona firmowa zawiera przeważnie opis oferty, cennik, formularz kontaktowy często dział z aktualnościami ( niekoniecznie aktualnymi) . Zadaniem strony jest zachęcenie klientów do skorzystania z oferty firmy.  Jednak zanim strona zachęci klientów do czegokolwiek, muszą na nią trafić.  Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to więcej odwiedzin twojej strony, oraz większe szanse na pozyskanie potencjalnych klientów. Wyszukiwarki klasyfikują strony wg wielu czynników, które mają wpływ na jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie to działania reklamowe, które w sposób ciągły dbają o promocję strony wpływając na algorytm wyszukiwania, by umieścił stronę jak najwyżej dla określonych fraz. Jeśli  Ciebie to czarna magia, to nie ma żadnego znaczenia. Nasza oferta skierowana jest do osób, które nie wiedzą jak lub nie mają czasu by zajmować się pozycjonowaniem swojej strony.

Zatrudniamy profesjonalistów, którzy wiedzą jak pozycjonować strony, aby bezpiecznie zajęły one najwyższe pozycje w ramach określonego budżetu.

Czego nie możemy zagwarantować? Nie możemy zagwarantować rzeczy niemożliwych jak:

 •  „pozycjonujemy stronę w tydzień”  – kilka lat temu takie działania były możliwe i bezpieczne dla strony, jednak przy obecnych algorytmach google działania nastawione na tak szybki efekt mogą zostać zauważone przez Google i być przyczyną nałożenia na stronę kary
 • gwarancja stałej pozycji strony” – nikt nie może dać gwarancji na pozycję strony, ponieważ nie jest to możliwe i takie oferty są po prostu nie uczciwe, temat jest dokładnie opisany w wytycznych Google dla webmasterów
 • pozyskasz x klientów miesięcznie” nie zawsze wysoki ruch na stronie i najwyższe pozycje  w wynikach wyszukiwania przekładają się  na pozyskiwanie klientów. Oczywiście w większości  przypadków wysokie pozycje są powiązane z większą ilością zapytań, zakupów itd, ale nie można zagwarantować że internauci trafiający na stronę dokonają zakupu towaru lub usługi.
 • pozycjonowanie za darmo” coś takiego po prostu nie istnieje, żadna firma zajmująca się pozycjonowaniem nie jest organizacją non-profit. Pozycjonowanie generuje koszty chociażby dodawania do katalogów, utrzymywania zaplecza w postaci hostingu, domen itd, oraz oczywiście pracy pozycjonerów i copywriterów.  To są koszty, które muszą się zwrócić. Dlatego oferty typu pozycjonowanie za darmo lub pozycjonowanie za 10zł miesięcznie to po prostu naciąganie i strata czasu. W ekstremalnych przypadkach, takie oferty wiążą się z pozycjonowaniem przy pomocy spamu co w dłuższym okresie czasu, jest tragiczne w skutkach dla strony klienta.

 Co możemy zagwarantować?

 • rzetelne pozycjonowanie strony zgodnie z wytycznymi Google
 • profesjonalną obsługę twojej strony  w tym optymalizację i sprawdzenia kodu strony,
 • uczciwą ofertę cenową opartą na analizie konkurencji wykonanej dla każdej z fraz
 • doradztwo techniczne i merytoryczne w zakresie rozwoju strony i wizerunku firmy w Internecie
 • System rozliczania oparty na rzetelnych danych o pozycjach strony dla konkretnych fraz, dzięki czemu nasi kontrahenci
 • Uczciwą umowę jasno określającą zasady współpracy oraz obowiązki obu stron.
 • stałe monitorowanie stanu strony oraz stron konkurencji, tak by móc przewidywać i uprzedzać jej działania.

Jak sprawdzić naszą skuteczność? Pozycje naszych stron dają wystarczające dowody, że pozycjonowanie stron w SEO Master daje efekty. Nasze pozycjonowanie w wyszukiwarkach daje szansę by Twoja oferta dotarła do potencjalnych odbiorców usług  lub towarów. Strony www, które nie są pozycjonowane nie są w wykorzystują swojego potencjału, ponieważ dociera do nich znacznie mniej osób niż mogło by dotrzeć gdyby strona była na wysokich pozycjach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i spotkania lub rozmowy telefonicznej z naszym przedstawicielem handlowym.